top of page

איך הניקוי רעלים עזר לי בחיים?

שמי יוליה בורוכוביץ'. בגיל צעיר הייתי רקדנית מקצועית של ריקודים סלוניים תחרותיים. הופעלו עלי הרבה מאוד לחצים מצד המורים לריקוד להרזות כל הזמן. כתוצאה מכך , בגיל 18 התחילו אצלי הפרעות אכילה ( בולימיה). הקאתי את האוכל שאכלתי כי רציתי להשאר רזה. המצב הזה הרס לי את החיים. כל היום הייתי עסוקה במשקל ובאוכל . הגוף שלי ממש התרסק . כתוצאה מההקאות, בלוטת התריס נפגעה . האוכל היה מגיע עד הסרעפת ולא הייתי מקבלת את כל הויטמינים והמינרלים ממנו . התחלץי להתייבש , היו לי בעיות רציניות במערכת העיכול והייתה בעיה חמורה עם יציאות. הייתי הולכת פעם בחודש לבית שימוש , וזאת אחרי שקיבלתי תרופות כימיות שלא עבדו. השיער התחיל לנשור והשיניים נפגעו. כל הזמן

הייתי חולה כי מערכת החיסונית שלי הייתה מאוד חלשה

עברתי הרבה מאוד טיפולים רפואיים שלא הניבו תוצאות. המליצו לי לפנות לפסיכיאטר כדי לפתור את הבעיה. הייתי על סף ייאוש. עד שראיתי באינטרנט רופא לתזונה מארצות הברית , שהמומחיותו תזונה הוליסטית וניקוי הגוף מרעלים - ד"ר עדי סאקר (PHD)

מהרגע שנכנסתי למרכז שלו, ד"ר עדי נתן לי תזונה הוליסטית לניקוי לניקוי רעלים ועשיתי כל יום את הטיפול הידרוקולוניק להחיות את המעי הגס שלי. מים זה הדבר הכי ידידותי לגוף.

אחרי שבוע התחלתי להרגיש שמערכת העיכול שלי מתחילה להבריא , לתפקד נורמלי והכאבים הנוראיים פסקו. קיבלתי מד"ר עדי סאקר עצות לאוכל מרפא שנספג טוב במערכת והרגיע את מחלת הבולימיה. וכמו קסם - הגוף שלי התחיל להתחדש. תוך חודש ימים לא היו לי יותר כאבים , הפסקתי להיות חולה. התחלתי להבין שכאשר הגוף שלי נקי מבפנים גם מערכת החיסון עובדת הרבה יותר טוב.

תוך שנה התחדשתי לגמרי וקיבלתי את החיים שלי בחזרה! השיער התחיל לצמוח , בלוטת התריס השתקמה. תהליך העיכול התאזן והיו לי יציאות כל יום.

הבנתי שהיופי מתחיל מבפנים. הרי אנחנו מוקפים באוויר ובמים מזוהמים, באוכל מעובד ומרוסס עם כימיקלים שגופנו לא יודע לפרק . ולכן גם אינו יודע לפנות באופן מלא את הרעלים מהמעי הגס. בעידן שבו כדור הארץ שלנו כל כך מלוכלך , אנחנו צריכים עזרה כדי לפנות את כל הרעלים האלו מהריאות , מהכליות , מהמעי הגס ומהעור.

למדתי שכמו שאנו מצחצחים שיניים ומתרחצים , יש לנקות את גופנו מבפנים. הבנתי איך לאכול לאט , לא לדבר בזמן האוכל , ללעוס טוב את האוכל ולשתות הרבה מים . אוכל צריך לתת אנרגיה לגוף ולא לקחת. לכן למדתי מד"ר עדי סאקר איך לאכול אוכל נכון ובצורה שנותנת אנרגיה.

עם השנים הלכתי ללמוד באוניברסיטת תל אביב 5 שנים בפקולטה למקצועות הבריאות את המקצוע ריפוי בעיסוק.לאחר סיום הלימודים , עבדתי 5 שנים בבית חולים איכילוב.

בתור מטפלת , ובתור מי שעבדה בבית חולים , אני מכירה את החשיבות של ביצוע חוקן כשיש לחולים בעיות עם יציאות והתרופות לא עוזרות . הטיפול הידרוקולוניק שמתבצע במרכז וולנס הרבה יותר מקצועי , יסודי ובטוח.

תהליך מאוד פשוט וידידותי. צינורית קטנה נכנסת לפי הטבעת וכ1.5 ליטר עד 2 ליטר מים זורמים בצירקולציה איטית במשך 40 דקות ומנקים את המעי הגס.

אני ממליצה על הטיפול המקצועי הזה בחום רב. הן לאנשים שסובלים מהפרעות אכילה,והן לאלו הסובלים מהפרעות במערכת העיכול. הטיפול הזה מציל חיים. וכמובן לאנשים בריאים שרוצים לתחזק את גופם בצורה בריאה.

היום אני נשואה עם שני ילדים. מרגישה שקיבלתי את החיים שלי בחזרה הודות לד"ר עדי סאקר . פעם בחודש אני מגיעה לתחזוקה לקבל טיפול זה במרכז וולנס

ניקוי הרעלים הזה הוא אחד מפאי העולם!

יוליה בורוכוביץ


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page